Tablice Drukarnia Wejherowo

Tablice Wejherowo / Tablica Wejherowo / PCV Wejherowo

Tablice i szyldy reklamowe to bardzo popularny nośnik informacji, wykorzystywany zarówno do ekspozycji zewnętrznej jak i do wnętrz.

tablice wejherowo tablice rumia tablice reda tablice trójmiasto tablice puck tablice władysławowo szyldy wejherowo szyldy rumia szyldy reda szyldy trójmiasto szyldy puck szyldy władysławowo


Na tablicach można drukować na zarówno proste napisy i grafiki, jak również zdjęcia w wysokiej, fotograficznej jakości. Tablice reklamowe możemy pokryć dodatkowym laminatem UV, który zwiększy ich odporność na warunki atmosferyczne. Tablice reklamowe dostępne w ofercie drukarni Konkretstudio mogą mieć wykończenie matowe, błyszczące lub odblaskowe.

Tablice reklamowe w zależności od formatu, zastosowania i budżetu możemy wykonać z następujących materiałów:


PCV

Tablice PCV sprawdzą się idealnie do ekspozycji wewnętrznej, a pokryte laminatem UV również sprawdzą się do krótkookresowej ekspozycji zewnętrznej. Płyty PCV idealnie nadają się do wydruku zdjęć, np. na wystawy fotograficzne czy jako element dekoracji wnętrz. W mniejszym formacie PCV dobrze sprawdza się jako podłoże dla różnego rodzaju tabliczek informacyjnych. Tablice wykonane z PCV są bardzo lekkie i łatwo można zamontować je np. za pomocą taśmy montażowej. Nasza agencja reklamowa oferuje tablice reklamowe z PCV o grubości 3mm lub 5mm.


Dibond

Tablice i szyldy z dibondu to bardzo trwałe rozwiązanie, idealne do zastosowania zewnętrznego. DIBOND to płyta kompozytowa aluminium-plastik-aluminium o grubości 2mm lub 3mm, odporna na warunki atmosferyczne. Na płytę możemy nanieść grafikę full kolor, która po aplikacji laminatu UV będzie bardzo odporna na warunki atmosferyczne a kolory długo pozostaną żywe. Istnieje możliwość wykonania tablic również w wersji odblaskowej.


Plexi

Tablice z plexi to idealne rozwiązanie jako element do podświetleń. Biała mleczna płyta bardzo ładnie rozprasza światło, a grafika naniesiona na folii translucentnej lub za pomocą bezpośredniego druku UV charakteryzuje się trwałymi, żywymi kolorami. Tablice z bezbarwnej plexi świetnie wyglądają np. jako tabliczki przydrzwiowe lub tablice umieszczane na dystansach na elewacji budynków.

Drukarnia Wejherowo – tablice Wejherowo – Reklamy Wejherowo – Agencja Reklamowa Wejherowo – tablice Wejherowo – Drukarnia Wejherowo – tablice Wejherowo – Drukarnia Reda – Drukarnia Wejherowo – tablice Wejherowo – Drukarnia Rumia – Drukarnia Wejherowo – Drukarnia Puck – tablice Wejherowo – Drukarnia Wejherowo – Drukarnia Władysławowo – Drukarnia Wejherowo

Nasze przykładowe realizacje znajdziesz na: instagram.com/konkretstudio